Fatih Mah Mızrak Sok No : 44 Sancaktepe/İstanbul 0216 386 44 93 - 0216 386 44 94

info@volkanklimaservisi.com

Pendik Beko Klima Servisi

Pendik Beko Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 durmadan Pendik Beko Klima Servisi hizmeti sunmaktayız. Günümüzde bir çok müşterilerimizin klimalarında meydana gelen arızalarda Pendik Beko Klima Servisi olarak hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz. . Siz değerli tüketicilerimizin tüm sorunlarını eksiksiz bir şekilde onarmak için biz Pendik Beko Klima Servisi olarak İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Oluşturduğumuz uzman kadromuz ile evinize gelerek sorunlarınızı hızlı bir biçimde çözmeyi hedeflemekteyiz.

Pendik Beko Klima Servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri portföyünü arttırarak müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için çeşitli ilçelere yerleştirdiğimiz gececi ekipmanlarımız tarafından sizlerin çağrı merkezimize telefon gelmesi halinde size belirtilen süre zarfında evinize gelerek karşılaştığınız tüm sorunlarınızı eksiksiz bir şekilde hallederek sizleri mutlu etmekten onur ve şeref duyarız.

Pendik Beko Klima Servisi olarak tüm çalışma arkadaşlarımızı belli periyotlar içerisinde düzenli bir şekilde eğitimler vermekteyiz.Bu sayede hizmet kalitemizi arttırmış ve karşılaşılan sorunları hızlı ve pratik bir şekilde çözmektedir.

Karşılaştığınız arızalar ve aklınıza takılan sorular için lütfen 0216 386 44 93 – 0216 386 44 94 numaralarını arayınız.